مشاوره در ساخت وانتخاب مناسب ترین ،درب اتوماتیک.کارادرب/درب اتوماتیک

مطالب خواندنی و مفید در وبلاگ این شرکت

اصول درب بازکن اتوماتیک

طراحی سایت

اصول درب اتوماتیک

درب اتوماتیک از برق برای تأمین انرژی موتور داخل واحد برای باز کردن درب ها استفاده می کنند. از درب بازکن اتومبیل اغلب به عنوان اپراتور خودکار یا اپراتور کم انرژی یاد می شود (این پست قبلی وبلاگ را در مورد اصول اپراتورهای اتومبیل بخوانید). انرژی کم به سرعت و نیروی تاب دهانه درب اشاره دارد. درهای باز کن اتوماتیک درب را باز می کنند و اگر در هنگام چرخش بازشو ، در به هر چیزی برخورد کند ، می تواند متوقف شود و حرکت چرخش را معکوس کند. این عملکرد ممکن است به سازنده دستگاه بستگی داشته باشد. این گزینه میزان ایمنی را برای افرادی که از در عبور می کنند یا به آن نزدیک می شوند فراهم می کند.

اپراتورهای اتومبیل معمولاً در درهای ورودی خارجی برای ایجاد چرخه بسته ایمن و همچنین ورود آسان به عموم استفاده می شوند.

درب اتوماتیک توسط یک دکمه محرک که نزدیک دهانه قرار دارد فعال می شوند. با فشار دادن ، محرک سیگنال الکتریکی ارسال می کند که به اپراتور می گوید درب را باز کند. برای عملکرد صحیح دیگر سخت افزارهای الکتریکی موجود در دهانه ، باید به سیستم متصل شوند.

سایر گزینه های موجود در اپراتورهای خودکار عملکرد گزینه نگه داشتن است. این عملکرد با یک دکمه روی بدنه اپراتور کنترل می شود ، اغلب یک سوئیچ یا یک دکمه در مورد خارج است. اگر سطح امنیتی مورد نظر باشد می تواند یک سوئیچ مخفی باشد